Udogodnienia

Apartament pod Niebieskim Pagajem został oddany do użytku w czerwcu 2018 roku po generalnym remoncie. Mieszkanie zostało wyposażone w nowe meble i sprzęty – tak, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W pełni wyposażona kuchnia

Znajdziesz tu: lodówkę, zmywarkę, zlew, pralkę, 2-palnikową kuchenkę elektryczną, kawę, herbatę, szklanki, talerze, sztućce, garnki, czajnik elektryczny i inne niezbędne sprzęty do wakacyjnego gotowania. Znajduje się tu też blat kuchenny z dwoma stołkami barowymi.

Nowoczesne łazienki

Do Waszej dyspozycji oddajemy łazienkę (na zdjęciu) i drugą osobną toaletę. Znajdziecie tu wygodny przeszklony prysznic, szafki na kosmetyki, zlew z lustrem, toaletę. W cenie gwarantujemy ręczniki.

Przestrzeń dzienna – sypialnia główna (3 osoby)

Pokój dzienny to część sypialniana (łóżko małżeńskie), szafa na ubrania, fotel i lampki nocne. W drugiej części pokoju znajduje się stół z krzesłami oraz pojedyncze łóżko, a także telewizor. W naszym apartamencie znajdzie też mazurską sztukę. Właściciele zainspirowani jeziorami i naturą tworzą obrazy, witraże, a także piękne drewniane zagłówki.

Druga sypialnia z aneksem kuchennym (2 osoby)

To wygodne podwójne łóżko i szafka nocna z lampką. Zasłonki pozwalają odgrodzić wizualnie łóżko od części kuchennej. Pamiętaj, że nasze wnętrze jest ogrzewane (kaloryfer pod oknem) i dostępne przez cały rok!

Korytarz

To idealne miejsce na ubrania, walizki czy zabawki dla dzieci. Znajdziecie tu też duże lustro.

Taras

Zacznij dzień od kawy na trawie lub na tarasie! Ah! Kto nie lubi jeść na świeżym powietrzu? Na tarasie można spędzać czas nie tylko w trakcie posiłków, ale też każdą wolną chwilę, bo rozpościera się nad nim duży parasol, który ochroni Was przed mrągowskim słońcem. Dla Waszej wygody, również w środku znajdziecie 4- osobowy drewniany stół z krzesłami.

Ogród

Piękne zachody słońca, dużo zieleni, ogród do Waszej dyspozycji i spokojne sąsiedztwo domków jednorodzinnych – wszystko to możemy Wam zaoferować w naszym Apartamencie!

Dom i parking

Apartament mieści się na najniższej kondygnacji  szeregowca. Do Apartamentu wchodzi się od strony ogrodu. Goście mogą z niego korzystać o dowolnej porze. Główne wejście do domu i miejsce na zostawienie samochodu – znajduje się od ulicy Łąkowej. Stąd także można wygodnie wnieść do Apartamentu bagaże i zakupy.

Plaża tuż za rogiem

3 minuty od domu, nad Jeziorem Czos, znajduje się dzika plaża (na zdjęciu). 10 minut dalej – plaża miejska z ratownikami, skoczniami do wody, boiskami do siatkówki plażowej i siłownią na świeżym powietrzu. To idealna przestrzeń na rodzinny spacer i wakacyjny odpoczynek, także z czworonożnymi pupilami. Po drugiej stronie jeziora znajduje się popularna w sezonie zimowym Góra Czterech Wiatrów wraz z wyciągiem narciarskim i zimowym kompleksem rekreacyjnym.

ZapiszZapisz